איך להפוך לרוכב BMX מקצוען ולהרוויח כסף לעשות מה שאתה אוהב

רכיבה כרוכב BMX מקצועי כוללת מספר גישות לכל מי שאוהב לרכוב על BMX. גישה אפשרית אחת היא רכיבת BMX מקצועית ברחוב, BMX מקצועית בשטח שטוח, רכיבה מקצועית אנכית ו-BMX חצי צינור המככבים ב-ESPN X Games וב-NBC של Dew Tour. תחומים נוספים שאפשר להתמקצע עבור חובבי BMX הוא BMX מוטוקרוס. מוטוקרוס BMX הוא לא רק ספורט אולימפי, הוא מופיע גם ב-Dew Tour וכולל שתי ליגות מרוצים מקצועיות, איגוד האופניים האמריקאי וליגת האופניים הלאומית.

הופעת X Games והיצירה המאוחרת של סיור הטל, הקיפו את רוב סגנונות ה-BMX לקדמת הבמה. אירועי ה-BMX הפופולריים ביותר ב-X Games הם ה-half pipe, super half pipe וה-X Games Big Air. עבור מי שרוצה לפרוץ לאירועים מסוג זה כרוכב מקצועי הוא זכאי לטיולים בודדים שמטיילים ברחבי הארץ.

ישנם גם מופעים מקומיים ברוב הערים הכוללות תחרויות רכיבת BMX מקצועיות ברחוב ובשטח שטוח. זכייה בתחרות מקומית יכולה להזניק רוכב אלמוני יחסית לאור הזרקורים הלאומי אם האירוע יזכה לסיקור ממגזין רוכב BMX ארצי. לימוד טריקים וטכניקה קל כמו נסיעה לפארק הסקייטים המקומי. רוכבי BMX מקצועיים רבים משפרים את כישוריהם ממש לאורך כל יום רוכבי BMX.

רכישת חסות מיצרני אופני BMX, יצרני בגדים ויצרני חלקי BMX היא קלה כמו פרסום סרטונים באינטרנט. פרסום סרטון באינטרנט ייתן למקצוען BMX פוטנציאלי מוצא להראות טריקים חדשים ולהכניס את שמם לתערובת. ככל שיותר סגנון וטריקים חדשים יוצגו על ידי רוכב BMX בפרסומי וידאו שלו באינטרנט, כך גדל הסיכוי שרוכב יוכל לחתום על חוזי חסות.

נותני החסות מחפשים סגנון לא פחות מהחומר. רוכב ראוותני ומסוגנן תוך כדי טריקים ובעל פרסונה נהדרת תוך כדי דיבור מול מצלמה הוא זהב עבור נותן חסות BMX. המטרה שלהם היא שהרוכבים שהם נותנים חסות ייצגו אותם על האופניים ומחוצה להם.

היבט אחד של להיות ממומן הוא זה של קידום. ספונסרים רבים דורשים מהרוכבים שלהם להופיע עבורם בערים ברחבי הארץ. זה עוזר לרוכב לא רק להשיג חשיפה אלא גם עוזר לנותן החסות למכור את המוצרים שלו.

מוטוקרוס BMX מקצועי הוא דרך נוספת להפוך לרוכב BMX מקצועי. ישנן שתי דרכים בהן רוכב יכול להפוך למקצוען. איגוד האופניים האמריקאי הוא סדרת מוטוקרוס ה-BMX המקצועית המקורית וכוללת רוכבי BMX מקצועיים המטיילים ברחבי הארץ עם הסיורים הלאומיים. אירועי BMX מקצועיים נמצאים במסלול הכולל קפיצות שולחן גדולות, קטע קצב ורחבים גדולים בפינות כדי לאפשר מעבר.

קל להפוך לרוכב מקצועי באיגוד האופניים האמריקאי. מרוץ בין השורות מתחיל למומחה ונצח כדי לעלות לשלב הבא. ישנם שיעורים מקצועיים למתחילים כדי להקל על הרוכבים להיכנס למעמד המקצועי, וברגע שמרוצה מול רוכבי ה-BMX המקצוענים קל לתפוס את עיניהם של נותני החסות של BMX. המטרה להשיג חסות במוטוקרוס BMX זהה לכל סוגי תחומי ה-BMX. אישיות וסגנון חשובים לא פחות מהכישרון.

ליגת האופניים הלאומית היא צורה נוספת של מוטוקרוס BMX והיא ביתם של רוב רוכבי ה-BMX שמתחרים באירועי מוטוקרוס BMX האולימפיים. גם תחרויות ליגת האופניים הלאומית ברחבי הארץ ושיעורי BMX מקצועיים הם תחרותיים ביותר. רוכבים שמתחרים ברמה הגבוהה של ליגת האופניים הלאומית יכולים לעלות לגדולה לאומית במהירות.

המעריצים עוקבים אחרי רוכבי BMX בנאמנות עזה והרוכבים אהובים בקהילת המעריצים ההדוקה. מה שספונסרים מחפשים זה רוכב שיתעלה מעל זה ויתעלה לדרג מקצועי לאומי בדומה למאט הופמן או ריאן ניקוויסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.