אינטרנט מקוון מאמן עסקי מהבית

כשזה מגיע לפתיחת עסק מקוון, במיוחד בתור חדש (מתחיל), זה בונוס שיש לו מאמן שיכול לעודד, לעורר, להניע, ללמד וליצור אסטרטגיות לחשוף את עצמך כיזם.

למען האמת, משיכת תנועה לאתר שלך היא המטרה הסופית לעסקים מקוונים. במילים אחרות, אם אתה יכול להפנות טונות של תנועה לאתר שלך, רוב הסיכויים שמישהו בשלב מסוים יקנה את ההצעות שלך.

בתנאי שיש לך את המוצר או הסחורה שהמבקרים צריכים או רוצים.

לשם כך, מניסיון, מאמן יכול ללמד אותך כיצד לחשוף את האתר שלך להמוני המבקרים המרחפים באינטרנט, מחפשים את הדבר הטוב הבא כדי לשפר את המראה שלהם, להרוויח כסף באינטרנט או למצוא את התשובות והפתרונות הבעיה שלהם.

אחת ההנאות הגדולות ביותר שחוויתי בחיי, היא ההזדמנות להיות מאמן בתחום הספורט בו יש לי תשוקה, כלומר במשחק הרוגבי.

חונכתי מפעוט לשחק בספורט הגבר הקשוח הזה בעיקר מאז שאבי שיחק במשחק הזה וזה היה ספורט שנראה היה ששולט בקבוצות השווים שלי ברחוב בו גרנו. יתר על כן, התשוקה למשחק הזה הייתה מוטמעת, כשהפכתי לנער במהלך שנות הקולג' שלי והתרחבתי לקראת הבגרות. ובהחלט, לא עבר זמן רב עד שהתחלתי לאמן את הילדים והמבוגרים שלי ברמת בית הספר והמועדון.

לא רק זה, אלא שהמחשבה להיות מאמן, הפכה למגרש אימונים לסיכויים העתידיים של אימון שחקני עילית והזדמנויות עבודה זמינות ברחבי העולם. למעשה, חבילות השכר הן די משמעותיות ומפתות עבור כל מאמן רוגבי שיש לו תשוקה לספורט הזה.

עם זאת, החוויה הכי מתגמלת כמאמן הייתה ההנאה של צפייה בקבוצות שלי מבצעות מהלכים ואסטרטגיות כדי לנצח משחקים חשובים מאוד ולפעמים מנצחים במשחק בנקודה אחת או בניסיון אחד.

אותו דבר עם מאמן עסקי מקוון באינטרנט. המאמן העסקי המקוון יודע מתי לבצע את הדרך הנכונה של כתיבת מאמרים, את הדרכים הנכונות לחשוף את האתר שלך. לדוגמה, כדי להתחיל עם "שיווק שותפים" היא ההזדמנות לקדם מוצרים ושירותים של אנשים אחרים ולקבל עמלה כאשר מישהו קונה את המוצר מהחנות שלך (בלוג או אתר אינטרנט).

הדבר נכון גם לגבי "שיווק מאמרים", כמחולל תנועה חיובית, במיוחד אם יש לך כישרון בכתיבה. כמו כן, אינספור אתרי הספריות שהתרבו סביב מנועי החיפוש ותוכנות מסוימות כדי להפוך את תהליך המשלוח לאוטומטי הוא מעבר לאמונה, כפי שחווית או אולי חווית.

לדוגמה, הידע הנפוץ שלו בקרב גורואים לעבוד חכם עם פעילויות שיווקיות מאשר לעבוד קשה מכיוון שהוא מזרז את התהליך בכך שהוא מאפשר לאנשים אחרים לעשות את העבודה עבורך. אתרים כגון Fiverr.com פופולריים מכיוון שאנשי מקצוע מציעים את המומחיות שלהם לכל מיני נושאים כמו גם כתיבת מאמרים.

בהתחשב בכך, ישנם מאות אתרי ספריות שישמחו לקבל את המאמרים שלך בספרייה שלהם מכיוון שאתרים אלה זקוקים לתוכן באיכות טובה כדי לשמור על אתרי הספריות שלהם בראש מנועי החיפוש. יתר על כן, זוהי הזדמנות מצוינת לחשוף את החוש העסקי שלך ואת ההזדמנות ליצור קישורים חוזרים לאתר שלך.

חשוב מכך, מאמן עסקי מקוון באינטרנט ילמד אותך מדוע חשוב לשים קישור חתימה של מחברי ביו בסוף כל מאמר.

לסיכום, ישנן דרכים רבות שמאמן עסקי מקוון באינטרנט יכול ללמד. משיווק מאמרים, אופטימיזציה למנועי חיפוש, שיווק בפורומים, מדיה חברתית ועוד מחוללי תנועה רבים שהם חלק מהארסנל הדרוש לחשיפת האתר שלך לאלפי מבקרים. עם זאת, האתגר האמיתי למתחילים (מתחילים) הוא למצוא מאמן בעל כישורי הוראה אלו.

לרוע המזל, ישנם גורואים שנוטים לשמור את כישורי מנהל האתרים שלהם לעצמם מבלי לשתף את הצלחתם בהכשרת 'איך לעשות'. ואם אתה נתקל באחד מהגורואים השיווקיים האלה, רוב הסיכויים שתצטרך לשלם אגרה משמעותית כדי להשתייך למעגל הפנימי שלהם. למרבה המזל, עם זאת, ישנם גורואים שמוכנים למדי לחלוק את המומחיות שלהם בחינם או בתשלום זעום.

אם אין לך אתר אינטרנט, ואתה רוצה חנות אלקטרונית שתתחיל את הקריירה המקוונת שלך מהתחלה טובה, תוכל ללחוץ על הקישור למטה ותיקח אותך לדוגמא לאתר למכירת "חם" מוצרים דיגיטליים מקוונים בתקציב זעום ולבסוף תהיה לך הזדמנות ללמוד על ידי מנטור 12 חודשים שילמד אותך צעד אחר צעד כיצד לשווק את המוצרים הללו גם בתשלום זעום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.