האם יש לי את מה שצריך?

ממה אני עשוי? האם יש לי את מה שצריך? אני רוצה להצליח, האם אני יכול לעשות את זה?

תן לנו לנסות לענות על השאלה שלך, אם אתה מוכן להקשיב.

אני לא מכיר אותך, אבל אתה אומר לי? אז יש לך מה שצריך? כולם רוצים להצליח, אתה יכול לעשות את הציון? ממה אתה עשוי? למה שיהיה לך אכפת? האם כדאי לברר? ובכן, מעניין שאתה שואל את השאלה הזו. אני עצמי נאלצתי לשאול את השאלה הזו פעמים רבות. לכן אני מרגיש לנכון לי לענות ולסייע לך. ותודה ששאלת, כי זה הצעד הראשון בהבנת העצמי. הנה התשובה לשאלתך, ממה אני עשוי? איך אני יכול לברר?

זה מגיע לאחרים בזמנים שונים בחייהם. אם אתה באמת רוצה לדעת יש רק כמה דרכים. אבל כל הדרכים האלה מחייבות אותך לדחוף את עצמך לגבולות שלך. אני עצמי הצלחתי לגלות בפעילויות ספורטיביות, מאוחר יותר במשחקי מיומנות, מרוצים, טיסה, פוליטיקה ועסקים. אם אי פעם תדבר על זה עם מטפס הרים, מרתוניסט, יזם, חייל אחרי קרב, פוליטיקאי, סטודנט שמסיים את עבודת הדוקטורט שלו; הם יוכלו לומר לך טוב יותר מכל אחד אחר. אתה יכול לחוות את הדברים האלה דרך אירועים רבים.

דיברתי עם שחקנים, תלמידי דיבייט, אלופי שחמט, שחקני קלפים, מנהיגים, גיבורים, מדליסטים אולימפיים, טייסי קרב, טיטאנים ושחקני גולף מקצוענים, שחקני טניס, דייגים, שחקני כדורגל, שחקני כדורגל, שחקני בייסבול וכו'. תחום החוויות תמצא אנשים רבים בגילאים צעירים שיוכלו לומר לך את התשובה כשהם דוחפים את עצמם על סקייטבורד, שיעורי דיונים, הופכים את קבוצת הכדורגל, שורדים את מערכת היחסים האחרונה באותו שבוע או אפילו משיגים את הציון או קבלת הורים. החוכמה היא כשאתה חווה את הדברים האלה כדי להבין את ערכם. בחיי ניסיתי לחצות נהרות גועשים, לרוץ מרתונים, עבדתי כדי לנצח שיא אישי במסלול, רכבתי על אופניים מאורגון למקסיקו, רצתי בבחירות, לקחתי 33 יחידות בסמסטר אחד בשתי מכללות שונות בבת אחת. , טיפס על הרים, גידל עסק ועוד הרבה דברים.

ככל שתעשה יותר דברים כך תרגיש יותר כוח אופי והעצמי חזק יותר. זה חשוב לתודעה הבריאה ולמצב הנפשי שלך. אני לא אנסה להעמיד פנים שאני מומחה למוטיבציה, אבל כפי שרוב האנשים הרשומים למעלה, אני אוהב אותך הוא המניע הגדול ביותר של עצמי. כשאתה חוצה נהר או שוחה על פני ערוץ אוקיינוס ​​פתוח, מטפס על הר, רץ מרתון, רוכב על אופניים יותר מ-200 מייל בישיבה אחת, הרבה עובר על דעתך. לאחר מכן תסתכל פנימה כדי לשאול את עצמך;

"כמה אני קשוח?"

"האם אני יכול לעשות זאת?"

"יש לי את מה שצריך?"

זה דומה לרכבת הקטנה שאמרה בסיפור; אני חושב שאני יכול, אני חושב שאני יכול. יש אנשים שיבקשו מאלוהים שיעזור להם למצוא את הכוח להשיג כל מה שהם מנסים. כך או כך, בתקופות אלה של מצוקה הנוצרת עצמית או בתקופות קרב, אתה יכול לקבוע את התשובה לשאלתך. אדם שדוחף את עצמו שוב ושוב יכול לפתח כוח אופי מדהים. אנשים כמו טייגר וודס, לאנס ארמסטרונג, ארנולד סוורצנגר, מג'יק ג'ונסון, וויין גרצקי בספורט יכולים לספר לכם את זה יחד עם כוכבי הספורט לשעבר שלימים הופכים למניעים ומורים כמו וינס לומברדי שיש לו את הציטוט המפורסם:

"מה צריך כדי להיות מספר 1"

"לנצח זה לא דבר מתישהו; זה דבר כל הזמן. אתה לא מנצח מדי פעם; אתה לא עושה דברים כמו שצריך מדי פעם; אתה עושה אותם נכון כל הזמן. ניצחון הוא הרגל. לצערי, גם להפסיד. אין מקום למקום השני. יש רק מקום אחד במשחק שלי, וזה המקום הראשון. זה ותמיד היה להט אמריקאי להיות ראשונים בכל מה שאנחנו עושים, ולנצח, ו לנצח ולנצח. זו מציאות החיים שגברים הם תחרותיים והמשחקים התחרותיים ביותר מושכים את הגברים הכי תחרותיים. זו הסיבה שהם שם – – כדי להתחרות. לדעת את החוקים והיעדים כשהם נכנסים למשחק המטרה היא לנצח בצורה הוגנת, ישירה, לפי הכללים – – אבל לנצח. אני מאמין באלוהים, ואני מאמין בהגינות האנושית. אבל אני מאמין בתוקף שהשעה הטובה ביותר של כל אדם – – ההגשמה הגדולה ביותר שלו לכל מי שיקר לו. – – הוא הרגע הזה שבו הוא צריך לעבוד את ליבו למען מטרה טובה והוא מותש בשדה הקרב – – מנצח."

וינסנט לומברדי

———-

לנצח את הסיכויים, להתגבר על מצוקות מתקרבות, להסתגל לכל סיטואציה ולהיות בעל כוח אופי שלעולם לא לוותר הוא כלי מדהים עבור עצמך ונפשך, אבל זה לא בא בחינם. אם יש לך כישרונות כאלה, חזון, מחויבות, מסירות והתמדה אז אתה נכס מדהים למדינה הזו, למשפחתך וגם לעולם. יש מעטים שיש להם רמות כאלה של כוח אופי. אם יש לך את זה אתה תדע את זה. ולאחרים, שיש להם את זה הם יזהו את זה כמעט אינסטינקטיבי אם יש לך את זה. כי עכשיו אתה חולק קשר משותף עם מיטב המינים. זוהי תחושת נוכחות שיש לך בצעד שלך, בדיבור שלך, בנשימה שלך. ככל שתגיעו לרמות גבוהות יותר ויותר, תמצאו פחות ופחות בעלי רמות אלו. חשוב שנבחין בתכונות אלו אצל אחרים ונאפשר למי שזקוק להגיע לשלב הבא במומחיות שלנו.

לא ניתן לענות על השאלה האם יש לך מה שנדרש לא יכול לענות על ידי או על ידי מישהו אחר מלבדך וניתן לענות עליה רק ​​במהלך או מיד לאחר הישג מדהים שכזה באותו זמן ובמקום. אם אתה באמת רוצה לדעת את התשובה אתה צריך לקחת כמה סיכונים וללכת על זה. לא משנה מה "זה" לא חשוב כמו מה שאתה עוסק בו.

התכונות הגדולות ביותר של אנשים כאלה המבקשים לפתח את עצמם הם התמדה וההבנה שאינך יכול לוותר.

וינסטון צ'רצ'יל אמר;

"לעולם, לעולם, לעולם, לעולם, לעולם לא תוותר."

אם תזכרו את הסרט "גאטיקה", האח הכביכול נחות מבחינה גנטית שחה את האח העליון עשוי גנטית, שלא הצליח לחזור לחוף. לא היה לו את הדחף או הרצון. איך זה יכל לקרות? ובכן, כי הוא לא פיתח את מה שאנחנו מדברים עליו כאן. זוכרים את רוקי נגד מתאגרף העל הרוסי? אותו דבר.

קלווין קולידג' אמר על התמדה;

"שום דבר בעולם לא יכול לתפוס את המקום של התמדה. כישרון לא יעשה זאת; שום דבר נפוץ יותר מגברים לא מוצלחים עם כישרון. גאונות לא תעשה זאת; גאונות לא מתוגמלת היא כמעט פתגם. השכלה לא תעשה זאת; העולם מלא בחסרי השכלה משכילים. התמדה. והנחישות לבדה היא כל יכולה."

אם ראיתם סרטים כמו קראטה קיד, סנט אלמוס אש, ויז'ן קווסט וכו', תופסים את תחושת העצמי והנחישות שלנו. סרטים כמו "נמלים, מטריקס וכו' גם כל כך אהבו את הקהל בגלל הנושאים הבולטים שלהם של עצמי, הגדרה עצמית וחוזק אופי כנגד הסיכויים, האתגרים והעולם, אפילו אמא טבע. זו הסיבה שגולשים, מטפסי הרים, מרתוניסטים לטייסים, שייט במפרשים וכו' יש לעתים קרובות תחושה עמוקה יותר של היכולות שלהם ושל כוחו של הטבע והכוח שלהם לפגוש את הכוחות המדהימים האלה. כאשר על ראש הר זה עתה טיפסתם או בחצי הדרך חציתם נהר או ערוץ או באמצע מרתון, זה כאילו ההר, כדור הארץ או המים שואלים אותך, אוקיי אז מי אתה? מי אתה שתאתגר את הכוחות האלה? מה גורם לך לחשוב שאתה יכול לבצע? מה גורם לך לחשוב שאתה יכול לעשות זה? מה אתה מייצג? מי אתה? האם אתה בטוח שאתה יכול לעשות את זה, למה אתה עושה את זה?

בשלב זה תגיעו לתחושת עצמיות ותוכלו לענות על השאלה שלכם. ככל שתעשה זאת יותר, כך חוזק האופי שלך יהיה חזק יותר וככל שתתבסס יותר על המציאות ביכולת שלך לחזות את הגבולות שלך, לבחון את הגבולות האלה, להרחיב את הגבולות האלה ולהשיג יותר עבור עצמך, המשפחה שלך, המדינה שלך, הגזע שלך וילדי העולם. בעוד שאחרים חיים בפחד, מסובכים במחלוקת מתוכננת כדי לשמור על הילידים חסרי מנוחה ושליטה, אתה תוכל להתנשא מעל הכל, לקבל כל אתגר, לדחות תבוסה ולהפוך לנצח במה שאתה מחפש. זה לא כל כך קשה כמו שאתה יכול לחשוב. באמת שאין שום דבר שאתה לא יכול לעשות. אין דבר בלתי אפשרי. אף אחד לא יכול לגרום לך להאמין שאתה כישלון ללא הסכמתך. כל עוד הרווחת ומאמין דרך ניסיון שיש לך את מה שצריך, אז אתה מרוויח. אם החוויות שלך עדיין לא הביאו אותך לנקודה הזו, לא חווית את כל מה שאתה יכול או אתגרת את עצמך מספיק.

אני זוכר שפעם ביקרתי במפגש של מועדון טוסטמאסטר וחשבתי שאוכל להיעזר בדיבור בפני קהל, אבל ברגע ששם יכולתי לראות שאני נחוץ כמדריך ולא סטודנט, ולכן לימדתי וחיפשתי מישהו מנוסה יותר שילמד אותי לצרכים שלי ולמען אלה החזרתי טובה. אם אתה רוצה לשלוט בקו מחשבה, מיומנות, כישרון ולשפר את עצמך. אתה חייב לעבוד קשה, להיות ממושמע ולעולם לא לוותר. בקרוב תמצא את מה שאתה מחפש. אין לי יותר שאלות כאלה, אבל אני רואה שאחרים כן. ברגע שהגעת לנקודה זו או אם אתה מאמין שאתה עומד לנסות. קדימה ושלח לי מייל. אני מעדיף להתרועע עם זוכים, כמוך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.