המקלט האהוב על אגדת ניו יורק ג'טס ג'ו נאמת

ג'ו נאמת יצא מאוניברסיטת אלבמה כדי להפוך ליקיר ה-AFL בתור הקוורטרבק של ניו יורק ג'טס. במהלך הקריירה שלו, למרות מספר פציעות, הוא יתפתח לאחד הקוורטרבקים הטובים בליגה ובסופו של דבר ייבחר להיכל התהילה של הכדורגל המקצועני.

אפשר לטעון שלא היה שחקן פוטבול חשוב יותר בליגת הפוטבול האמריקאית מג'ו נאמת. הוא היה חצוף וזכה לעיתונות רבה. הוא גם סיפק הרבה לגיטימציה לליגה הצעירה על סמך הכישרון שלו. חיזוי ניצחון בסופרבול II לג'טס שלו על הקולטס של ליגת הכדורגל הלאומית המבוססת יותר היה רק ​​הדובדבן שבקצפת.

נאמאת לא רק ירד כאחת הטובות בשתי הליגות, הוא גם זכור לטובה ומזוהה תמיד עם הזיכיון שבו כיכב, הניו יורק ג'טס.

במהלך הקריירה שלו, נמאת זרק מעברים למספר מקלטים. חלק מהשחקנים האלה היו שמות מוכרים וחלקם היו רק שחקן פוטבול מקצועני ממוצע כל יום. מי מהם היה האהוב עליו? מי תפס הכי הרבה מסירות טאצ'דאון מברודווי ג'ו?

דון מיינארד תפס יותר מסירות טאצ'דאון שנזרק על ידי ג'ו נאמת מכל שחקן אחר. למען האמת, זה אפילו לא ממש קרוב שכן מיינארד גרר 42 מה-TDs של Namath והשחקן במקום השני ברשימה הגיע רק עם 27.

מלבד מיינארד, שהיה שחקן גדול, לנאמאת תמיד היה חסר את הרסיבר הסופרסטאר הזה שקוורטרבקים גדולים אחרים יכולים לסמוך עליו במהלך כל הקריירה שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.