הרסיברים האהובים של אוקלנד ריידרס, קני סטייבלר הגדול

קני סטייבלר הוא סמל למעריצי ריידרס. הוא שיחק בקבוצה עוד בתקופת הזוהר של שנות ה-70, והיה אחד משחקני המפתח שגרמו להם להצליח כמו שהם. הריידרס של אותה תקופה תמיד היו אחת הקבוצות היותר טובות בליגה. הם זכו בתארי חטיבה, בתארי כנס ואפילו בסופרבול. עבור אוהדי כדורגל של קבוצות אחרות ושחקנים יריבים, לראות את הריידרס מגיעים לעיר לא היה דבר טוב בשנות ה-70. חלק ממה שעשה את הקבוצה נהדרת היה השחקן שהיה לה בתור הקוורטרבק, קן סטייבלר.

לקני סטייבלר היה הרבה כישרון סביבו בהתקפה וגם הוא ניצל אותו מאוד. השחקנים האלה רצו מסלולים מדויקים והוא היה אחד הטובים במסירת הכדור במקום המושלם. איתו בקוורטרבק והרסיברים הנהדרים ששיחקו עבור הריידרס, לא פלא שהם היו מוצלחים ומהנים לצפייה. מי אמנם היו הרסיברים האהובים על קני סטייבלר. הנה רשימה של חמשת המקלטים המובילים על סמך מסירות טאצ'דאון שנתפסו על ידם מסטיבלר. קל לראות כאן באילו שחקנים היה הכי הרבה אמון.

מס' 1 – סניף צוק (44)

מס' 2 – דייב קספר (38)

מס' 3 – פרד בילטניקוף (26)

מס' 4 – ריימונד צ'סטר (12)

מס' 5 – מייק סיאני (8)

קני סטייבלר התברך שיש לו שלושה רסיברים טובים ואמינים מאוד במשך חלק גדול מהקריירה שלו. כפי שעולה מהרשימה לעיל, הוא סמך עליהם מאוד. ברשימה הזו נמצאים All Pro's רב-שנתיים, אוהדים אהובים וכמובן חברים בהיכל התהילה של הכדורגל המקצועני. הם ממלאים תפקיד גדול בסיבה לכך שהוא נחשב כמוהו היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.