השנה הראשונה שלי באינטרנט בשיווק רשתי – מיתוג

על ידי פיתוח מותג משלך, תהיה לך שליטה על התפיסה הראשונית של אנשים. אם לא תמתג את עצמך, מישהו אחר יעשה זאת, ואולי התוצאה הזו לא תהיה לטובתך. זה יכול להיות ממש נורא.

המותג החזק שלך בשיווק רשתי ישפיע על אנשי רשת אחרים ויעבוד שעות נוספות כדי להעסיק את אלה שאולי לא היו ממוקדים כלל. לדוגמה, מישהו שמחפש קריירה חדשה נתקל בבלוג שלך כי אתה מדבר על שינוי קריירה. האדם הזה לומד להכיר אותך קצת דרך הפוסטים שלך בבלוג. אם כן, הם שואלים כיצד לעבוד עבורך או איתך. כעת יש לך מפיץ חדש פוטנציאלי שלא חיפש להצטרף לעסק ביתי בכלל. מותג מצליח מקדם את עצמו, מציע חוויה ייחודית, ינשום נאמנות, ומציע עקביות באיכות השירות.

הנה האמת הקשה מדוע מיתוג הוא קריטי לעסק השיווק הרשתי שלך. כמשווק רשתי, אתה חותם על הסכמי נציג כדי להפוך למפיצים עבור חברת השיווק הרשתי שלך. זה אומר שאתה לא יותר מאשר איש מכירות ואין לך שום דבר בבעלותך. אתה מוכר את המוצר או השירות שלהם. אנשים רבים חושבים שעסק השיווק הרשתי שלהם הוא העסק שלהם, אבל אתה צריך להיות מודע לכך שהחברה שאתה מפיץ שלה יכולה לקחת את העסק הזה מכל סיבה שהם רואים לנכון. אם אתה לא פועל בהתאם למדיניות ולנהלים שלהם…GONE הוא ה-downline שלך. חברות מסוימות באמת טובות בכך שתהפכו למפיצים נאמנים עבורן. אם אתה מבין את ההנחה הזו, אתה צריך לראות רק את חברת השיווק הרשתי שלך עבור מה שהיא, זרם הכנסה. הבנת הקשר העסקי הזה אמורה לשחרר אותך.

הרעיון של מיתוג YOU בשיווק רשתי לא רק שינה את העסק שלי, אלא שינה את חיי. הכוח של בניית You, Inc הוא שאתה שולט בכל הלידים (והמפיצים) מכיוון שאתה בונה רשימה משלך של אנשים. אנשים אלה מכירים אותך דרך מאמצי המיתוג שלך ועוקבים אחריך למעשה לכל מקום שתחליט ללכת. אז אתה שומר על השליטה בעסק שלך.

גם אם החברה הנוכחית שלך יצאה מעסק, יש לך רשימה של אנשים שהצטרפו אליך ואתה יכול למעשה להתחיל קו ירידה נוסף בן לילה. נסה את התרגיל הזה כדי להתחיל בכיוון הנכון.

  • במה אני מוכשר באופן טבעי
  • ממה אני הכי מתלהבת
  • מה אני הכי מתרגש לעשות או לשתף

מחר נציג שאלות נוספות שיש לשאול ונמשיך להתעמק באסטרטגיית המיתוג שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.