טיפים לבחירת מנצחי מרוצי סוסים על סמך סטטיסטיקות ג'וקי

ישנן דרכים רבות להכשיל מרוצי סוסים כאשר אתה בוחר זוכים בטווח ארוך. הנה כמה עצות מועילות על ג'וקים וצילומים לטווח ארוך. באופן טבעי, זה תמיד רעיון טוב להסתכל על הנתונים הסטטיסטיים של הסוס וביצועי העבר כדי לקבוע אם הרץ עומד באתגר. דרך טובה אחת למצוא הימורים טובים לטווח ארוך היא על ידי הסתכלות על הקשרים.

בקשר, כמובן, אני מתכוון לאנשים המעורבים עם הסוס. תסתכל על המאמן, הג'וקי והבעלים כדי לקבל רמזים אם סוס עשוי להפתיע או לא במחיר טוב. מה שאנשים רבים לא מבינים לגבי סוסים שמרוויחים ומשלמים תשלומים גדולים הוא שלרבים מהם יש מאמנים ורוכבים טובים מאוד, כמו גם בעלים המחויבים לנצח.

מרוצי סוסים הם באמת מאמץ קבוצתי וכולם, החל מהחתנים וההולכים ועד למאמנים וג'וקים בפרופיל גבוה הם חלק מהצוות. ובכל זאת בכל שבוע, לונג שוט או שניים מצליחים לנצח ולהפתיע אנשים רבים למרות האנשים האיכותיים המעורבים בסוס. הסיבה לכך היא שסוסים לא נשארים אותו הדבר. יש להם מחזורי צורה והם גם מגיבים לשינויים בטקטיקות האימון, הציוד, התרופות, וכמובן הרוכבים.

בפעם הבאה שאתם מכשילים תוכנית, חפשו סוס עם מאמן טוב (כזה שמנצח לפחות 20% מהמירוצים שלו) ומתג ג'וקי. אם לג'וקי יש ממוצע ניצחון גבוה יותר מהמשמר שרכב על הסוס במרוץ האחרון שלו, שאלו את עצמכם למה אותו רוכב ירכב על לונגשוט שנכשל במירוציו הקודמים. תוכניות רבות מציגות כעת נתונים סטטיסטיים של ג'וקי עבור משטחים שונים, מרחקים, גילאים של הסוס וכו'. בדוק אם לרוכב החדש יש דירוג טוב עבור סוסים שמתמודדים במירוץ בתנאים הנוכחיים, יהיו אשר יהיו.

תופתעו לגלות באיזו תדירות התשובה לאופן שבו הסוס ישתפר נמצאת ממש לפניכם. אחד הכישרונות שיש להרבה מאמנים טובים הוא היכולת להתאים בין סוס לרוכב. העבודה שלך בתור נכה היא לשחק בלש ולגלות את המצבים האלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.