כיצד ליצור זרמי הכנסה אינסופיים באמצעות כוחה של הלשון

כל מה שאי פעם תרצה בחיים כולל עושר נצחי יכול להפוך לשלך בהתאם למילים שבהן אתה מתבטא. למילים יש את הכוח לעורר צחוק, דמעות או ליצור זרם הכנסה בלתי מוגבל.

מילים יכולות להפוך אותך למיליונר בן לילה, תלוי איך משתמשים בהן. כאשר מדברים מילים, הגורם הנוסף של קול, הדגשה ורגש נותן לו יותר פוטנציאל להשפיע.

זה אולי נשמע מוזר, אבל העובדה היא שמעט אנשים הצליחו לנצל את העושר החבוי במילה המדוברת, ובכך לעזור לעצמם לעושר מגונה ולזרמי הכנסה אינסופיים. אנשים אלה כוללים: דובר מוטיבציה, סטנדאפיסטים ואמן מוזיקלי. הם ניצלו במלואם את הכוח היצירתי של הלשון כדי ליצור זרם הכנסה אינסופי גם כשהם נהנים ומשמחים אנשים.

הלשונות שלהם אינן רק לשונות רגילות, אלא לשונות מלאות חוכמה, כוח וידע לא נפוץ. הם כל כך מבוקשים, שלחלקם יש את הלוקסוס לבטל אירוסין או הופעות. אנשים עשירים אלה הצליחו לגלות את המתנה הייחודית הטבועה בלשונם, והשפיעו איתה בצורה מקסימלית. בריאן טרייסי, סטיבן קובי, רוברט קיוסאקי, דונלד טראמפ, נפוליאון היל, מארק ויקטור הנסן, קרפלו דולר, TD ג'ייס, דייוויד אוידפו, מיילס מונרו, קנת' קופלנד, קנת' האגין, נורמן וינסנט פייל ורוברט אלן הם רק כמה מהאנשים שיוצרים מנצלים ומשתמשים בלשונם המחוננות כדי ליצור זרמי הכנסה אינסופיים.

סטנדאפיסטים מעולם לא נלקחו ברצינות לפני כמה שנים, ורבים אף סומנו כעצלנים ומופרעים פסיכולוגית. עם זאת, הונם השתנה באופן חיובי במהלך 20 השנים האחרונות, מכיוון שהם הפכו למבוקשים מאוד. המלאי שלהם במסחר הוא הלשון השנונה שלהם והיכולת להצחיק אחרים.

מה עם המוזיקאים שהמשיכו לרומם את לבם של גברים, נשים ואפילו ילדים בשירים קולניים. הם זכו לעצמם בפרסי גראמי, פרסי דאב ותשבחות בינלאומיות. האלבומים של כמה מהאמנים הנודעים האלה נמכרו ביותר ממיליון עותקים בשוק המוזיקה, והם השאירו את טביעת הרגל שלהם בחול ההיסטוריה. עלייתם לתהילה ולעושר הייתה פונקציה של גילוי המתנה החבויה בלשונם.

יש עושר נסתר שאולי טמון בתוכך, מטומטם ולא פרודוקטיבי.

אחרים עשויים להיות מסוגלים לזהות את המתנה או הכישרון החבוי בך ולהציל אותך מחיים עלובים ועלובים, אבל זו האחריות של היחיד לזהות את העושר החבוי של אלוהים בחייו.

אני מאוד מאמין שלכל אדם יש מעט מכרה זהב בלשונו, כבר מילדות. ההבדל טמון בשיעור ההפקדות וביכולת להשתמש במעט שאלוהים הפקיד. חוסר שימוש עלול להוביל בסופו של דבר לאובדן מוחלט של מתנות כאלה.

לא משנה מה המתנה הטמונה בתוכך, זכור זאת: "אתה יכול להשיג זרם הכנסה אינסופי, כל עוד אתה מנצל בצורה מקסימלית את המתנה או הכישרון הזה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.