כל מה שאתה צריך לדעת על משחק גולף בחופשתך במרכז פלורידה

זה לא סוד שלמצוא דברים לעשות בחופשה במרכז פלורידה זה אף פעם לא אתגר. לנקודה החמה הפלורידית המדהימה הזו יש מספיק אירועים ויציאות מלאות מהנה כדי לשמח את כולם במסיבת הטיולים שלך במהלך כל הטיול. אף על פי שאזור זה מעלה על הדעת מגוון של פארקי הרפתקאות ואטרקציות, ישנן סיבות רבות אחרות מדוע מבקרים נמשכים לאזור זה של המדינה.

אחת הפעילויות הפופולריות ביותר לעסוק בהן במהלך חופשה כאן? גוֹלף. עם מזג אוויר מדהים לאורך כל השנה, פריסות מסלול שונות ושלל אתגרים המיועדים לכל רמת מיומנות, אזור מרכז פלורידה הוא נקודה חמה עבור שחקני גולף ברחבי העולם. אם אתם מחפשים לחוות טיול גולף לזכור, תכנון חופשה במרכז פלורידה הוא חובה.

סיבות עיקריות שגולף צריך בראש רשימת הדברים לעשות במרכז פלורידה

הזדמנות גולף צרופה לבדה מוכיחה סיבה עיקרית לכך שגולף צריך לעמוד בראש רשימת הדברים לעשות במרכז פלורידה אותך ושל מסיבת הנסיעות שלך. אזור זה מציע 34 קורסים מרשימים עם גישה לציבור שמקבלים בברכה שחקנים בכל רמת ניסיון. עם סך של 648 חורים בודדים, אתה ושותפים לטיול תוכלו בקלות ליצור חווית גולף מותאמת אישית במהלך הביקור שלכם.

לא רק שהאזור הזה מספק גישה למספר רב של קורסים, הוא גם מציע לשחקנים חוויות משחק ייחודיות. האזור מתהדר בעיצובים של כמה מהאדריכלים הנחשבים ביותר בספורט. דונלד רוס, טד מקאנליס, סטיב סמיירס ורון גארל הם רק חלק מהאייקונים האדריכליים שהשאירו את חתימתם על הנופים באזור זה.

לבסוף, משחק גולף במהלך חופשתכם במרכז פלורידה מציע חוויה חיצונית ציורית שאין כמותה. כן, מצב זה קשור לעתים קרובות לרצועות ארוכות של שטחים שטוחים. עם זאת, הנוף באזור מחוז פולק כולל גבעות מתגלגלות רכות ופסגות אחרות המתרחשות באופן טבעי עם אגמים ועצים ילידיים עבור נוף משחק ייחודי. בשילוב עם הסיכוי לראות את החיות והציפורים המקומיות הרבות שעושות את בתיהם כאן, השחקנים כאן באמת נהנים מחווית גולף מיוחדת במינה.

לחוויה האולטימטיבית, דע אילו קורסים הכי מתאימים לרמת המיומנות שלך

באופן טבעי, מציאת הקורס הטוב ביותר שישלים אותך ואת רמת המיומנות של מסיבת הטיולים שלך משחקת תפקיד מרכזי בהצלחת הטיול. למרבה המזל, הקורסים הציבוריים של מחוז פולק מתאימים לכל מערך מיומנויות ויכולות שחקן. להלן רק דוגמה ממגוון המקומות המסבירי פנים לטיול.

עבור כל הרמות והיכולות שקול:

• מסלול הגולף Bartow

• מסלול הגולף ברמבל רידג'

• מסלול הגולף של קליבלנד הייטס

עבור שחקנים בינוניים ומתקדמים שקול:

• המועדון באיגלברוק

• Southern Dunes Golf & Country Club

• מועדון הגולף Diamondback East

• Providence Golf & Country Club

• Ridgewood Lakes Golf & Country Club

• מועדון הגולף Highlands Reserve

• Huntington Hills Golf & Country Club

לחובבים מיומנים שמתכננים לנסוע למחוז פולק לאחר דצמבר 2012, ישנם שני קורסים חדשים שכדאי לקחת בחשבון; המסלול האדום של Streamsong® שתוכנן על ידי האדריכלים הידועים בעולם, ביל קור ובן קרנשאו, והמסלול הכחול של Streamsong שתוכנן על ידי טום דואק יציעו פריסות מסלול ייחודיות שיכריחו ויזואלית ויאתגרו את משחק הגולף שלכם בכל דרך. משחק חובה מוחלט לכל מי שאוהב את המשחק!

עם כל כך הרבה קורסים בטוחים שישלימו את ההעדפות ואת רמת הכישרון של כולם, האם זה פלא מדוע לחיצה על הקישורים נמצאת לעתים קרובות בראש רשימת הדברים לעשות במרכז פלורידה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.