כמה זמן ייקח ללמוד ריקוד Kpop?

הבנת איך לרקוד Kpop תלויה ברמה שבה אתה נמצא, ברצועת המוזיקה ובשגרה שאליה תרקדו.

הדרך הפשוטה ביותר ללמוד היא להירשם לבית ספר לריקוד שמציע אימוני ריקוד Kpop.

לטירונים, בדרך כלל נדרשים בערך 6 או 8 שיעורים (נניח ששיעור של שעה כל אחד) כדי לדעת שגרת ריקודים.

כשאתה עובר לרמה מתקדמת, אתה עשוי לקחת זמן מהיר יותר (4-5 שיעורים) כדי ללמוד מסלול, מכיוון שאתה כבר נכנס לתלם ולמדת גם את צעדי הריקוד הסטנדרטיים.

אתה יכול אפילו ללמוד הכל בעצמך על ידי שימת לב ומעקב אחר המהלכים מסרטוני Kpop. עם זאת, זה דורש לא מעט זמן ומסירות, נוסף על כך, אין מי שייזהר מההחלקות שלך.

אימון עשה זאת בעצמך לא ממש מתאים למתחילים, לאור העובדה שריקוד Kpop הוא בכלל ריקוד קבוצתי והוא נפלא מבחינה ויזואלית כאשר כמעט כולם רוקדים בסנכרון נהדר. לפיכך, בוודאי תצטרך לשקול להשתתף בשיעורי ההוראה הנכונים בהתחלה.

ההזדמנות היחידה שבה לימוד עשה זאת בעצמך מתאימה למעשה היא כאשר אתה מגיע לשלב הביניים או המתקדם, ואתה רוצה ללמוד עוד סגנונות שיכולים להגביר את המיומנות שלך. זו יכולה להיות דרך עבור רקדנים לשפר את יכולת הריקוד שלהם ברמה זו.

אתה יכול גם להישאר מאחור למשך 1 או 2 שעות נוספות מיד לאחר השיעור, כדי לתרגל את מה שהמדריך הדגים. אנשים אחרים עשויים לבחור להתאמן מביתם או אולי יחד עם חבריהם בחדר סטודיו להשכרה לפני השיעור בפועל.

כדי להפוך למצוין בכל סגנון ריקוד, זה באמת צריך שהרקדן ישלם כמות נכבדה מזמנו ומאמץ באימון. לבסוף, זה תלוי גם כמה רחוק אתה מוכן ללכת קדימה בריקוד הזה.

כמו שאומרים, רקדנים טובים לא נולדים, הם מאומנים להפוך לכזה. כמובן, חייב להיות כישרון ראשוני באותו אדם כדי להיות טוב בריקוד. עם זאת, כישרון זה הוא לעתים קרובות זרע ולעתים רחוקות מקבל צורה עד שהאדם עובד עליו.

אם אתה מתחיל עם ריקוד KPop ולא בטוח אם זה באמת בשבילך, למה שלא תשקול לקחת קודם את שיעורי הריקוד למתחילים? לך עם חשיבה פתוחה ואפשר לעצמך הזדמנות לאתר את העניין והכישרון שלך, אתה אף פעם לא יודע לאן זה יכול להוביל אותך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.