עקביות במשחק ביליארד – שגרת טרום שוט: להגיע לקו הליטוף

בהתאם לנושא CONSISTENCY ולשגרת Pre-Shot, הנה היבט חשוב מאוד שיש לטפל בו.

ראשית, כיסיתי את התקנת כפות הרגליים שלך וגירוש הרמז כחלק מהשגרה שלך.

אוקיי בוא נגבה קצת קודם. לפני שתוכל למקם את כפות הרגליים או את כף הרגל האחורית על קו הליטוף, עליך למצוא ולהניח את עיניך בצורה ישירה על קו הליטוף. השלב הזה צריך להפוך לבסיס של כל הצילומים שלך וכל המרכיבים בשגרת ה-pre-shot שלך, לפחות ברגע שאתה נכנס לשלב ההגדרה.

הצעד של לשים את העיניים על קו הליטוף תחילה (לפני שיורדים לעמדה) נשמע כל כך ברור, אך לעתים קרובות מדי אני רואה שחקנים שלא מוצאים את הקו ראשון, ולכן כל תהליך יצירת הזריקה שלהם מתחיל עם מעט תקווה להצלחה. המזל והיכולת/כישרון לפצות הופכים להיות הקב או התקווה הטובה ביותר שלהם.

אתה צריך לארגן כל עמדה שנקבעה עבור כל זריקה, סביב האישור הוויזואלי המובהק של קו הליטוף. תן לי לחזור, אתה צריך לארגן כל זריקה/עמידה אחת, סביב האישור הוויזואלי המובהק של קו הליטוף. מה זה אומר באמת? אל תרד לירות עד שתעמוד עליו ותראה את הקו שאתה רוצה להפיל.

אז המרכיב המרכזי בשגרת הצילום המוקדמת שלך הוא למצוא ולהסתכל לאורך קו הליטוף. אם אתה יכול להוסיף את זה למשחק שלך, כמעט כל רצף של אירועים לאחר מכן יפיק מידה הרבה יותר גדולה של הצלחה עקבית עבורך על שולחן הביליארד, במשך שנים רבות.

אל תתחיל "לנחות" עד שתעמוד בשורה עם המסלול. כל כך פשוט אבל כל כך חזק. ארגן את עמדתך סביב הקו הזה כשאתה מתמקד בו.

בסדר, נסה להוכיח שאני טועה בכך שלא תעלה על קו הליטוף לפני שאתה נכנס לעמדתך, ודווח לי איך זה יצא לך.

בעצם היכנס מאחורי כדור הלב שפונה לכיוון שאתה רוצה לירות, ואז תחדד את הדיוק של זה כדי שתוכל לרדת ולבצע זריקה בהצלחה.

ככל שתשחק יותר, כך תוכל לעלות על הקו מהר יותר ואז להיכנס לעמדתך, עד שהכל נראה טבעי וחסר מראה. או שאתה עדיין יכול להיות מאוד מכוון אם תבחר.

נתראה בקרוב…

מקס אברל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.