תגמל את התלמידים שלך על עבודה טובה

תמיד חשוב לתגמל את התלמידים שלך. תגמול לתלמידים שלך יחזק מוסר עבודה טוב. זה עוזר לתלמידים להישאר במסלול ולעבוד קשה כדי להשיג את מטרותיהם. ישנן דרכים רבות לתגמל את התלמיד שלך. זה רעיון טוב לתת תגמולים לתלמידים שלך על סמך תחומי העניין שלהם. עליך לדעת שהתלמידים שלך אוהבים או לא אוהבים כאשר מנסים לזהות פרס מתאים. כדי שפרס יצליח הוא צריך להיות מכוון לכל ילד בנפרד. הנה כמה דרכים לא יקרות שבהן תוכל לתגמל את התלמידים שלך על יעדים שהושלמו.

קל מאוד לרצות את תלמידי הגן. ילדים קטנים לרוב שמחים עם מדבקה או פרצוף סמיילי. ישנם תגמולים רבים אחרים לא יקרים כגון ארטיקים, פראיירים, דובי גומי, גלידה וכו'. מסיבות פיצה לאחר שבוע טוב בבית הספר יכולות להיות גם פרס נהדר. יש לתת פרסים רק אם התלמיד השיג את המטרה המוצהרת בעבודה קשה.

גם תלמידי יסודי קל לרצות כשזה מגיע לתגמולים. שוב כדי שפרס יצליח, הוא צריך להיות מכוון לתלמיד ולגילו. כאן אתה יכול להשתמש בחלק מאותם תגמולים שכבר דנו בהם כמו מסיבות פיצה או גלידה. רק זכרו שכל כיתה נהיה קשה יותר ויותר, לכן חשוב לתגמל את התלמיד שלכם כראוי על אתגרים קשים יותר. חשוב להגדיר יעדים לתלמידים שלך. לדוגמה, אתה מפנק את התלמידים שלך בסרטים אם הם שומרים על ציונים טובים למשך זמן קבוע. הגדר את המטרות שאתה רוצה שהילד ישיג ולאחר מכן קבל פרס שיגרום לתלמידים שלך להתרגש ולעבוד קשה כדי להשיג את המטרה.

גם לתלמידי תיכון מגיע פרסים. זה אולי נראה קצת מסובך בבחירת תגמולים לתלמידים בגיל תיכון. אולם כל עוד תבחר פרס המיועד לילד הבודד, זה יהיה מוצלח. אולי יש לך תלמיד שאוהב מוזיקה. אתה יכול לקחת אותם להופעה כפרס או לרכוש תקליטור מוזיקה שהם רצו. העיקר שיהיו להם מטרות ולתגמל אותם כאשר הם משיגים את המטרות הללו. תיכון יכול להיות קשה מאוד אפילו לתלמידים הלומדים בבית. העבודה בבית הספר מאוד תובענית.

תגמולים הם רק דרך להראות לתלמיד שלך שאתה מכיר בעבודתו הקשה. פרסים לא צריכים לעלות כסף. אתה יכול לתגמל את התלמיד שלך עם פריט או פעילויות והם צריכים להיות שמורים להישגים גדולים על סמך גיל הילד. יש לשמור תגמולים למטרות גדולות ומיוחדות שהושגו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.