8 הסודות לשיפור הכושר הגופני בבית

שיפור הכושר הגופני בבית הוא רעיון מצוין שניתן להשיג באמצעות פעילות גופנית בלבד. פעילות גופנית סדירה יכולה להאריך את תוחלת החיים שלך במידה מסוימת ולשמור אותך בכושר וירוק עד לאורך כל חייך.

שיפור הכושר אינו כל כך קשה אם שומרים על אורח חיים בריא. אורח חיים ממושמע יכול לזרוק את רוב המחלות והתחלואים. זה משפר את הסיבולת שלך ומגביר את רמת האנרגיה. לא משנה כמה אתה בכושר גופני, אתה יכול להתחיל לעקוב אחר חיים ממושמעים. בהתאם ליכולת שלך התחל להתאמן על בסיס קבוע. אבל כדי לעשות זאת, עליך לתקן את המטרה שלך. כאן חשפתי שמונה סודות כדי להיראות חכמים ובכושר.

השראה ומוטיבציה יכולים לשנות אותך

רובנו מרגישים עייפים במהלך היום, במיוחד כאשר מתבקשים לעשות עבודה קשה, זה בגלל חוסר פעילות גופנית ומוטיבציה שמאטות את קצב חילוף החומרים שלנו. שמתם לב שספורטאים נראים כל כך חכמים ואנרגטיים מאנשים ממוצעים? אני מציע לך לבחור ספורט כוח איקוני ולהעריץ את הכישרון שלו. הרעיון של שמירה על כושר וכושר לא אומר בהכרח שעליך לבקר באופן קבוע בחדר הכושר. למעשה יש מאות דרכים להישאר ירוק עד כמו איש ספורט.

ללכת כמו יען

המאה העשרים ואחת הפתיעה אותנו כשהיא מציעה בטן גדולה וראש מלוטש ללא שיער. לא משנה כמה אתה ענק, תתעורר בבוקר ותתחיל ללכת הכי רחוק שאתה יכול. אל תשכח להשתמש במד צעדים שיכול לספור את הצעדים שלך ויכול לומר את המרחק שעברת. בבקשה אל תזוז כמו צב שמפטפט עם החברים שלך. לכו מהר ככל האפשר עד שתרגישו טיפת זיעה גדולה תלויה על קצה האף. אבל אם כבר פיתחת כל סוג של מחלת לב, אל תלך מהר מדי, שמור על מהירות מתונה.

אתה רץ גדול!

חווה את הסיבולת האתלטית שלך. ריצה קבועה של לפחות שני קילומטרים עושה טוב ללב. זהו תרגיל אירובי נהדר שמגביר את קצב הלב שלנו לרמה קיצונית ושורף יותר שומנים מכל צורת פעילות גופנית אחרת. אם אין לך בעיה לבבית אתה חופשי לרוץ, אבל אם אתה סובל ממחלת לב כמו יתר לחץ דם, אז הימנע מריצה כדי להישאר בכושר, כי יש דרכים רבות אחרות שאספר לך אחרונות שבאמצעותן תוכל לקבל את השפעה דומה מבלי להפעיל לחץ נוסף על הלב.

סיפורים על מכורים לחדר כושר

מבחינה נפשית אתה אולי יותר בכושר מאשר מתאמן בחדר כושר, אבל במציאות אף פעם לא הרגשת את זה. ביצוע תרגילי אירובי אינטנסיביים בחדר הכושר עשוי לעזור לך לקבל מבנה גוף ללא בטן קצוץ. החדשות הטובות עבורך שאתה יכול לבצע תרגילי אירובי בבית גם, במקרה כזה אתה יכול להשתמש במחזור כושר והליכון. אני ממליץ לך לשתות משקה אנרגיה מהונדס שיכול לשפר את הביצועים שלך לתקופה ארוכה. לאחר תרגול נמרץ (אם אין לך מחלות לב וכלי דם) קפל את ההליכון שלך ושמור אותו בצד. חולי לב לא צריכים לרוץ על הליכון ללא ייעוץ של הרופא.

יוגה יכולה למתוח את דעתך

זו כנראה הדרך הקלה ביותר להישאר בכושר בבית מכיוון שלרובנו אין כמעט זמן לבלות על בריאות הנפש והגוף במועדון בריאות או על המגרש. כושר גופני לא אומר בהכרח שרירי שרירי בטן דו-ראשיים ענקיים ו-8 חבילות בטן. הבעיה הגדולה ביותר של היום היא הפרעות עיכול, חומציות וקלות ראש. יוגה עוזרת מאוד להחזיר את האנרגיה האבודה שלך. זוהי שיטה רבת עוצמה לשיפור הריכוז והיכולת הפיזית והמרץ. יוגה יכולה לרפא את רוב המחלות ונותנת לך מראה ירוק עד. אבל תרגול יוגה בבית עשוי להיות לפעמים קשה, אבל לא בלתי אפשרי. בתור מתחיל, אתה יכול לקחת שיעור מגורו יוגה. כוחה של היוגה יכול למעשה להגביר את החשק המיני שלך ולהשאיר אותך נראה צעיר מהאנשים הממוצעים.

להפסיק לעשן

אם אתה באמת נחוש לשפר את הכושר הגופני שלך אז בהקדם האפשרי הפסק לעשן על ידי זריקת החבילה לפח האשפה. במקביל להתרחק מהרגלים רעים אחרים כמו להתפכח בזמן השינה. עישון יכול להפחית את קצב חילוף החומרים שלך שיכול להוביל לתוצאות חמורות כמו מחלות לב וכלי דם ואפילו סרטן לאורך זמן.

פירות וירקות טריים

פירות הם מקורות ידועים של נוגדי חמצון ומינרלים כאשר הירקות יציעו לכם כיפה עצומה של סיבים תזונתיים. שניהם עוזרים מאוד לשמור על הרגל אכילה בריא. אכל פחות פחמימות ושומנים כדי לשמור על שליטה על החלק האמצעי של הגוף שלך. הימנעו ככל האפשר מתפוחי אדמה ואורז.

תחזיק את הלשון שלך

גורואי יוגה ממליצים לעתים קרובות לדבר פחות ולעשות יותר. אבל אני מציע לך לאכול פחות ולעבוד יותר, אם אתה באמת רוצה להגיע לרמה אופטימלית של כושר גופני בבית. זכרו, גלידה, מאפים ושוקולדים הם חומרים אסורים עבורכם, שרוצים להיראות מפוארים מול המראה או לפני אשתו לפחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.